Благодійна діяльність

У рамках співпраці з правоохоронними органами, зокрема з Управлінням кримінальної міліції у справах дітей МВС України, Колегія всебічно підтримує приймальник-розподільник для дітей ГУ МВС України в місті Києві.

Співробітники Колегії постійно надають цьому дитячому закладу посильну допомогу у вигляді одягу, іграшок, книжок, необхідного приладдя та техніки.

23-24 березня 2013 року Управління Колегії у Волинській області надало благодійну допомогу Відділенню міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» у Волинській області в проведені ІІ міжнародного дитячо-юнацького турніру з рукопашного бою пам'яті славетного сина Волині Героя Радянського Союзу генерал-майора Карпухіна Віктора Федоровича.

В березні, 2012 року Управління Колегії у Волинській області надало благодійну допомогу та всесторонню підтримку Волинському регіональному Клубу рукопашного бою «ІНСАЙТ» для організації турніру з рукопашного бою.

У 2012 році Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю профінансувала курс дельфінотерапії трирічному Максимові Сусловцю, якому було поставлено діагноз ДЦП: спастичний тетрапарез, затримка психічного та мовного розвитку.

Заняття проводились у відкритому морі спеціально навченими дельфінами. За словами батьків стан Максима покращився, хлопчик почав виявляти більшу активність у водних іграх, поліпшилась моторика, у лексиконі малюка з'явилися нові звуки та склади, він почав краще розуміти, коли до нього звертаються, намагається повзати. Все це великі досягнення в протистоянні поставленому діагнозу. 

Також між Колегією та Центром радіохірургії та онкології «Кібер Клініка Спіженко» укладено договір щодо надання безоплатної медичної допомоги співробітникам і ветеранам Міністерства внутрішніх справ України. Право на безоплатне обстеження та лікування мають 3 особи на рік.