Спортивні заходи

Окрім профілактичної і практичної діяльності по протидії корупції, Колегія здійснює активну підтримку різноманітних спортивних заходів. Одним з пріоритетних напрямків роботи Колегії є патріотичне виховання молодого покоління. 

У серпні, 2013 року на Чемпіонаті Європи з рукопашного бою, який проходив у Азербайджані, українська збірна зайняла третє місце. Змагання проходили у місті Гусар в Олімпійському спортивному комплексі. У чемпіонаті брали участь 156 спортсменів із 20 країн Європи. До складу національної збірної України з універсального бою увійшло троє волинян. Підтримку та допомогу в організації поїздки волинської команди на дані змагання надав керівник Волинського управління Колегії Станіслав Куренда.

unibij1-630x386

У червні, 2013 року у місті Тульча, Румунія, завершилися Міжнародні змагання по багатоборств тілоохоронців. Команда працівникiв відділу забезпечення безпеки членів Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, на чолі з керівником Віталієм Боянжим посіла почесне третє місце.

1013916 472528172832968 243851086 n

24 травня 2013 року у місті Одеса відбувся XVII Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців. У змаганнях вже не перший рік взяли участь працівники відділу забезпечення безпеки членів Всеукраїнської Спеціальної Колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, на чолі з керівником Віталієм Боянжим.

945358 462734097145709 1666054566 n

 

23-24 березня 2013 року Управління Колегії у Волинській області надало благодійну допомогу Відділенню міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору «Альфа» у Волинській області в проведені ІІ міжнародного дитячо-юнацького турніру з рукопашного бою пам'яті славетного сина Волині Героя Радянського Союзу генерал-майора Карпухіна Віктора Федоровича.

В березні, 2012 року Управління Колегії у Волинській області надало благодійну допомогу та всесторонню підтримку Волинському регіональному Клубу рукопашного бою «ІНСАЙТ» для організації турніру з рукопашного бою.

У період з 2008-2010 роки Колегія тісно співпрацювала з Українським Союзом кікбоксингу, надаючи посильну допомогу. Було проведено низку змагань з цього виду спорту, до яких було залучено військовослужбовців ВВ МВС України та ДПА України. Переможців цих змагань, за фінансової підтримки Колегії, було направлено на чемпіонат світу з кікбоксингу, що відбувся у м. Лімассол, Кіпр. Наші переможці привезли 23 золотих медалі.


З 2008 – 2011 роки Колегія тісно співпрацювала зі Спортивним Комітетом ВВ МВС України та, згідно спільного плану роботи, у травні 2009 року відбувся міжнародний семінар з питань удосконалення професійної підготовки підрозділів спеціального призначення по боротьбі з організованою злочинністю, на якому були присутні найкращі фахівці з країн Європи та колишнього СНД. За підтримки Колегії були організовані комплексні змагання територіальних підрозділів ВВ МВС України, на яких військовослужбовці відстоюють почесну можливість носити Крапові берети та змагаються за номінацію кращі територіальні командування ВВ МВС України у напрямку бойової, тактичної та фізичної підготовки.


Управлінням Колегії в Полтавській області спільно з ФСТ «Динамо» було ініційовано, організовано та проведено турнір з міні-футболу серед команд правоохоронних органів Полтавської області, що був присвячений до дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Команда Управління Колегії у Полтавській області посіла на Чемпіонаті почесне ІІІ місце.