Державна податкова адміністрація

Співпраця з  Державною податковою адміністрацією розпочалася у 2009 році.

У 2010 році в рамках співпраці з Управлінням внутрішньої безпеки Державної податкової адміністрації розроблено та надруковано посібники для проведення профілактично-роз'яснювальної роботи серед співробітників Державної податкової служби Державної податкової адміністрації України, щодо попередження корупційних дій, в який включено розроблений Колегією та затверджений Наказом Голови ДПА Кодекс професійної етики працівника ДПС. Зазначений посібник разом із Кодексом роздруковані у кількості 50 000 примірників та передані в підрозділи ДПА, для проведення профілактично-роз'яснювальної роботи та практичного використання. Окрім того, Колегією постійно контролюється стан виконання Кодексу.

Керуючись Концепцією подолання корупції в Україні «На шляху до доброчесності», що затверджена указом Президента України № 742/2006 від 11.09.2006 р., ст.13, «Конвенції Організацій Об'єднаних Націй проти корупції, яка ратифікована Законом України №251-V від 18.10.2006 р., Стратегією національної безпеки України, затвердженої Указом Президента України N 105/2007 від 12.02.2007 р. З метою профілактики виникнення обставин, які породжують корупційні прояви, Колегією спільно з Управлінням внутрішньої безпеки Державної податкової адміністрації України створено короткометражний профілактичний відеофільм "Корупції бій" на основі відеоматеріалів УВБ ДПА України та відеоматеріалів, що надані прес-службою СБУ. Управліннями Колегії в областях організовано його показ в усіх регіональних підрозділах ДПА України. Показ зазначеного відеофільму вніс вагомий внесок у систему профілактичної роботи щодо попередження корупційних діянь серед органів ДПС ДПА України.

Окрім того, співробітники УВБ ДПС України постійно залучали представників Колегії до проведення гласних і негласних перевірок підрозділів ДПА України і регіонах.

За результатами роботи громадських приймалень Колегії в регіонах до УВБ ДПА України було направлено понад 200 інформувань. За тими, інформація яких підтвердилась, було порушено 16 кримінальних справ, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 81 посадовець.

Із залученням ресурсів та представництв в регіонах, на замовлення УВБ ДПА України, Колегією неодноразово проводились всеукраїнські аналітично-моніторингові дослідження з метою встановлення рівня корумпованості державної податкової служби та визначення рівня довіри населення до неї. В ході досліджень також визначалась ефективність роботи підрозділів УВБ ДПА України.