Вівторок, 27 січня 2015 09:33

У Чернівцях викрито нечистого на руку посадовця

Інформацію щодо неправомірних дій заступника директора одного із комунальних підприємств обласного центру правоохоронцям надав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Адже громадськість неодноразово скаржилася не непорядність заступника директора. Останній будував свій «бізнес» буквально «на кістках»: продавав місця на кладовищі на Алеї слави.

Ось і бажання чернівчанина «спочивати» в майбутньому серед видатних людей та героїв посадовець взявся виконувати за майже 4 тисячі доларів США. Щоправда, чоловік мав передати кошти через посередника, який є працівником даного підприємства. І 13 січня 2015 року в переддень Старого Нового року у службовому кабінеті посадовець разом зі своїм помічником одержали частину неправомірної вигоди в розмірі 2400 доларів США. Примітно, що гроші на руки отримав саме посередник. Там їх і було затримано на «гарячому» працівниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС та прокуратури області.

Наразі посадовцю оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 (Комерційний підкуп) Кримінального кодексу України. Предмет злочину в сумі 2400 доларів США відшукано та долучено до матеріалів кримінального провадження. Розслідування триває.

СЗГ УМВС України

в Чернівецькій області