Середа, 18 лютого 2015 14:45

Екс-директору Департаменту держзакупівель Міноборони за незаконні 440 млн. грн. загрожує до 6 років

Головна військова прокуратура Генпрокуратури передала до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України, який підозрюється у вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 364 (замах на зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 357 (викрадення документів) КК України.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Вказаний посадовець, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби вчинив дії, направлені на те, щоб комерційна структура з ознаками фіктивності перемогла у торгах на поставку дизельного палива для потреб Міноборони та незаконно отримала на рахунки грошові кошти у сумі понад 440 млн грн.

Крім того, екс-посадовець заволодів офіційним документом з метою приховати вчинений злочин. Завдяки втручанню Головної військової прокуратури злочин не було доведено до кінця та не допущено незаконне перерахування коштів.

Державне обвинувачення у кримінальному провадженні буде підтримувати Головна військова прокуратура.

Кримінальним кодексом України за вчинення вказаних злочинів передбачено покарання у виді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна.

За матеріалами "Ні корупції!: блогери проти корупції"