Четвер, 05 березня 2015 14:21

Колишній керівник Київської ОДА підозрюється у розтраті 36,5 млн грн

Прокуратурою Київської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем колишнім керівником Київської обласної державної адміністрації, що призвело до розтрати бюджетних коштів, виділених на реконструкцію вулиці Набережної в одному із районних центрів області.

У ході слідства встановлено, що колишнім керівником обласної держадміністрації у 2011 році Державній службі автомобільних доріг України доручено проведення закупівлі у одного із приватних підприємств робіт із реконструкції дороги вартістю 36,5 млн грн.

Як наслідок, залучений до реконструкції підрядник без відкритих тендерних процедур перерахував на рахунки суб'єктів господарювання з ознаками фіктивності частину бюджетних коштів.

Вищенаведене вказує на наявність у діях колишнього керівника і посадових осіб Київської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг області та підрядника будівництва дороги ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

На даний час досудове розслідування триває.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області