Четвер, 28 травня 2015 09:15

Генеральна прокуратура направила до суду кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього слідчого прокуратури Київської області в отриманні хабара

Генеральною прокуратурою України закінчено досудове розслідування та направлено до суду кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього слідчого в особливо важливих справах прокуратури Київської області, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, який у вересні 2014 року отримав неправомірну вигоду за непритягнення особи до кримінальної відповідальності.

Так, колишній працівник прокуратури, здійснюючи досудове розслідування у кримінальному провадженні, діючи умисно, з корисливих мотивів зустрівся з заявником та повідомив останньому, що у разі передачі йому грошових коштів у розмірі 3000 дол США, він У подальшому матиме процесуальний статус свідка та не буде притягнутий до кримінальної відповідальності у вказаному кримінальному провадженні.

Санкція статті, за якою повідомлено про підозру, передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років із конфіскацією майна.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України