Середа, 15 липня 2015 14:37

Голова Колегії Олександр Рябека взяв участь у засіданні Антикорупційної ради

15 липня 2015 року взяла участь у засіданні Антикорупційної ради при Київському міському голові, на якому були заслухані звіти про виконання доручень Київського міського голови, також звітував Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо виконання умов по наданню адміністративних послуг в частині, що стосується розміщення зовнішньої реклами в місті Києві. Також в рамках засідання буде обговорена концепція реформування діяльності КП “Київкінофільм” з метою зменшення корупційних діянь та розглянуто рекомендації щодо порядку розміщення тимчасових споруд різних категорій (торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення) для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві та інше.

В черговий раз на засіданні Антикорупційної ради не знайшлося часу для розгляду програми, яку запропонувала ВГО «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю». Сподіваємося, що дії, які направлені на реалізацію нашого проекту стануть комплексними та систематичними.

рада

Нагадаємо, що програма спрямована на реалізацію положень Конституції та законів України, Указів Президента України, рішень Уряду і Київської міської влади і має на меті знизити рівень корупції в місті Києві і підвищити рівень довіри громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.