Понеділок, 27 липня 2015 15:16

Голова Колегії Олександр Рябека взяв участь у засіданні робочої групи Антикорупційної ради.

23 липня 2015 року відбулося засідання робочої групи з виявлення корупційних діянь та ризиків Антикорупційної ради при Київському міському голові.

На засіданні було розглянуто ряд організаційних питань, а також декілька звернень громадян щодо Київського академічного театру ляльок та гімназії «Академія» Святошинського району м. Києва. Але ці звернення громадських організацій не було вирішено до кінця, адже на засіданні була присутня тільки одна сторона ситуації і було прийнято перенести рішення цих питань на наступне засідання.

         Щодо організаційних питань, то було прийнято ряд рішень, щодо подальшої ефективності діяльності робочої групи Антикорупційної ради при Київському міському голові. Також, обговорювали план дій групи з виявлення корупційних діянь та ризиків Антикорупційної Ради.

         Рада запропонувала вести засідання на умовах присутності всіх сторін конфлікту, щоб вирішення питань були швидкими, ефективними та приймалися не відкладаючи їх до наступних засідань.  

         Сподіваємося, що нововведення зможуть забезпечити високу ефективність та результативність діяльності робочої групи Антикорупційної ради.