Вівторок, 28 лютого 2017 13:08

24 лютого у м. Києві відбулись загальні збори громадської організації «Всеукраїнська спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю».

24 лютого у м. Києві відбулись  загальні збори громадської організації «Всеукраїнська спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю».

Збори розглянули  питання щодо обрання Голови Колегії, його заступників та Правління, внесення змін до Статуту, а також визначення пріоритетних напрямів діяльності  зазначеної громадської організації на 2017 рік.

Головою Колегії одноголосно було обрано Хоменка Петра Яковича, Першим заступником Голови –  Свінціцького Едуарда Миколайовича, Заступником Голови - Виконавчим секретарем – Глушака Максима Олександровича. До оновленого складу Правління також увійшли представники регіональних підрозділів, зокрема: Хавронюк Олег Володимирович (Хмельницька область), Стецик Степан Романович (Львівська область), Зайчук Валентин Володимирович (Рівненська область), Ковжога Олександр Іванович (Полтавська область), Олар Віталій Васильович (Чернівецька область), М’якотін  Микола Миколайович (Хмельницька область).

Делегати затвердили зміни до Статуту, обумовленні прийняттям Закону України від 17.07.2017р. №652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» та прийняли рішення щодо направлення його для реєстрації до Державної реєстраційної служби України.

У ході дискусії як пріоритетні завдання на 2017 рік визначено: об’єднання зусиль членів організації з метою сприяння правоохоронним органам України в боротьбі з корупцією та організованою злочинністю; активізацію участі у реалізації державних і регіональних антикорупційних програм; сприяння підвищенню в суспільстві рівня поваги до Закону і правопорядку, а також розвитку партнерства і співробітництва між органами державної влади, правоохоронними структурами, суб‘єктами господарської діяльності,  громадянським суспільством, спрямовані на протидію корупції та організованій злочинності.

Також наголошувалось, що Колегія як неурядова антикорупційна всеукраїнська громадська організація перебуває поза політикою, а в основу її роботи покладено принципи верховенства Закону, прав людини і громадянина.